NOVÝ E-SHOP PRÁVĚ SPUŠTĚN, UŽIJTE SI NAKUPOVÁNÍ .-)

Call
MenuMENU

×

Kontaktujte nás

...a vaše nohy konečně poznají RÁJ


pul-banner-na-vysku3-800.jpg

Naše chodidla jsou odrazem našeho těla. Ukazují na celkovou vitalitu organismu. Platí, že tak, jak jak se cítí vaše nohy, tak se cítíte VY ve svém těle. Na ploskách chodidel jsou uloženy akupresurní body a jejich aktivací ovlivňujeme celé naše tělo. Přes celé plosky chodidel můžeme ovlivňovat činnost našich vnitřních orgánů. Proto jsou oblíbené masáže zaměřené na reflexologii chodidel. A vy si takovou automasáž a stimulaci akupresurních bodů můžete dopřát na terapeutické desce FORESTONES kdykoliv si to budete přát.

Zaměřte se na chodidla a vyřešíte si s tím řadu bolestí. Často si uvědomíme problém, až když nás něco na těle začne bolet a znepříjemňovat nám život. Pokud se zaměříme na chodidla, může se jednat o bolest, která pramení ze zdravotních důvodů nebo například díky použití nevhodné obuvi. Zaznamenáváme popraskané paty, otlaky, mozoly a třeba i klouby, které se deformují. Bolí nás také nohy z dlouhého sezení v práci nebo z dlouhých cest autem. I z těchto důvodů doporučujeme jako perfektní doplněk k terapeutické desce nošení "ponožkobot" SKINNERS, které si také můžete zakoupit u nás na prodejně.

 

 


Naučit se a udržet správné držení těla. Díky terapeutické desce si uvědomíte tříbodovou oporu nohy a tím se narovnáte. Pokud tuto změnu pohybového návyku přenesete i do běžného života, věřte, že vám to pomůže s odstraněním řady bolestí.

Důkazem prospěšnosti desky FORESTONES je i fakt, že ji používá řada fyzioterapeutů ve svých ordinacích jako nástroj diagnostiky a pro cvičení.

Oblíbili si ji také lidé na jógových lekcích, kde lektoři díky strukturovanému povrchu desky lépe dokáží vysvětlit správný postoj. Dále si v desce našli zalíbení fanoušci barefoot obuvi a bosého chození a sportovci v rámci regenerace.


pul-banner-na-vysku4-800.jpg

Stoupněte si "naboso" na terapeutickou desku bez přemýšlení a chvíli pozorujte jak stojíte, kde cítíte největší tlak hrotů? Stojíte na obou chodidlech stejně nebo zatěžujete jednu nohu více? Padají vaše kotníky dovnitř? A co dělají prsty? Dokážete je jeden po druhém rozložit doširoka? Cítíte paty? Zavřete oči a projděte si pomalu vaše tělo. Stojíte rovně nebo přenášíte váhu na jednu stranu více? Jsou vaše kyčle stabilizované v kloubních jamkách? Předsouváte bradu nebo je zasunutá a hlava je v ose těla? Máte uvolněné trapézy? A co váš dech? Dýcháte hluboce anebo zadržujete dech? Dýcháte povrchově nebo používáte bránici?  Ano, je to spousta otázek, ale zásadních pro vaše zdraví.

Jak by to tedy mělo vypadat v praxi? Uvědomte si obě vaše chodidla, kdy váhu máte rozloženou mezi ně stejně. Váha by měla být na malíkové hraně, dále pod základnou palce a na patě. Špičky by měly mířit rovně, vaše chodidla i kotníky jsou přímo pod kyčelními klouby, ramena a lopatky jsou roztaženy do šířky a dolů, hlava vytažená zezadu z krku, uvolněný hrudník, aktivní břišní svaly, které podpírají bederní páteř. Uvolněné trapézy a také obličej. Váš dech by měl být klidný a hluboký.

Užijte si pocit uvědomění se, zastavení, prostě mít chvilku pro sebe .-)


Deska je vymyšlena a vyrobena ručně z čistě přírodních materiálů u nás v České republice. Její provedení a vlastnosti jsou naprosto jedinečné a proto jsme se rozhodli ji zařadit do našeho sortimentu. Nášlapná plocha je vyrobena z jasanu, pro jeho krásnou kresbu a vlastnosti. Boční lišty jsou z dubu, pro jeho pevnost a trvanlivost. Pro povrchovou úpravu výrobce používá saflorový, neboli světlicový olej, který jen minimálně zbarví dřevo a vyzdvihuje jeho nádhernou kresbu. 

pul-banner-na-vysku5-800.jpg